Субота, 18.05.2024, 06:34

Знову друге!
Команда ЗОШ № 22 "Фенікс" виборола друге місце на обласному етапі фестивалю, який відбувся 18 травня в м. Полтаві. Всі члени команди їхали на фестиваль з надією на перемогу. Адже тяжкі репетиції, які іноді тривали і до 23:00, мали, нарешті, принести свої плоди.
Чому "нарешті"? Протягом шести років команда цієї школи у обласних етапах всіх фестивалів займає друге місце. А перше? Перше місце за командою ЗОШ № 38 м. Полтави, яка 4 рік поспіль перемагає. До цієї школи були інші полтавчани, які також неоднаразово перемагали.
Невже полтавські команди сильніші? Невже вони непереможні? Чи можливо справа в іншому? Цього ми не знаємо, але команда з Кременчука та представники міста Полтави вже стали злісними суперниками.
 Юні пожежні з міста Кременчука вибороли перемогу в більшості номінацій, а відрив від команди з Полтави склав 7 балів
Учні з нашого міста виявилися сильнішими і у конкурсі "Влучний ствольщик", обігнавши команду, яка 4 рік поспіль представляє Полтавську область на Всеукраїнському фестивалі, отримали перемогу в конкурсі малюнків і стали найсильнішою вокальною командою фестивалю.

На жаль, це лише один з прикладів "непереможних" полтавчан. Є ще багато інших суперечностей між нашими містами. Але чого ми не можемо жити у дружбі? Невже Полтаві аж на стільки завжди треба бути попереду? Чому не можна обєднати сили і перемагати інших?
Категорія: Мои статьи | Додав: DenysSvinarenko (21.05.2012)
Переглядів: 343 | Рейтинг: 0.0/0