Субота, 18.05.2024, 08:29

Шкільний буфет
Уроки забирають багато сил, нервів. На кожній контрольній учні нервують та зморюються. І щоб після всього цього відновити сили, ПОТРІБНО ЗАВІТАТИ ДО ШКІЛЬНОГО БУФЕТУ!
Дзвінок на перерву і вже діти біжать до нього. Важко протиснутися у тісній черзі, де багато «п’ятачків». «Старшакам» простіше, у них ріст вищий та й руки довші так, що довго вони там не затримуються.
І от, нарешті, дійшовши до віконця буфету, бачиш приємну усмішку продавчині, а очі і розбігаються від великого асортименту: і цукерки різноманітні, і смачні свіжі булочки на різний смак, і соки, все що душа забажає, і до того ж доступні ціни. Придбавши булочку, намагаєшся вислизнути з черги. З другого разу це виходить. Дивишся, а у тебе відтоптані ноги(збентеженими голодними школярами), скуйовджене волосся; але все це забуваєш відкусивши смачну, ароматну булочку, ні стресу тобі ні проблем, суцільне задоволення.
Отже, раджу всім відвідувати наш шкільний буфет, НЕ ПОШКОДУЄТЕ!

Автор: Косько Ольга 10-А клас
Категорія: Мои статьи | Додав: AlinaNikolaevna (08.11.2010)
Переглядів: 391 | Рейтинг: 0.0/0