Субота, 18.05.2024, 09:07

Бери приклад з Педана
Олександр Педан:«Кинув курити, бо не люблю залежності, яка не несе мені користі»
— Ви, разом з іншими українськими зірками, є одним із підписантів «Маніфесту українців проти куріння». Раніше ви курили, але декілька років тому змогли кинути.

— Коли грав у КВК, я підхопив цю шкідливу звичку. Виправдовував себе, що, мовляв, це допомагає не нервувати, розслабляє. Періодично я кидав, але знову починав. Під час запуску «Comedy» в мене був стрес, і я знову почав курити. Курив півтора року, а потім набридло. Кинув курити, бо не люблю залежності, яка не несе мені користі. В мене є залежність від спорту — від неї 100% і задоволення, і користі. А що буде, якщо не курити? Я спробував — і нічого не змінилося. Щоб себе остаточно переконати, я почав знаходити в курінні вагомі мінуси: треба знаходити час і місце для куріння, треба постійно мати сигарети, в когось «стріляти», якщо закінчилися, від тебе смердить, утворюється наліт на зубах, пальці жовтіють, не кажучи вже про загальну шкоду здоров’ю. Ось так сам себе накрутив — і кинув. І без усіляких допоміжних засобів. Все в нас є в голові, ми самі в змозі виконати будь-яку дію. Головне — прийняти рішення.

— Зараз у світі курити стає немодно. Що треба зробити, аби підтримати цю тенденцію в Україні?
— А треба просто бути взірцем. Я впевнений, що за існування передачі «Підйом» ми «підсадили» кільканадцять українців на українські книжки, показуючи постійно, що є в Україні автори, які варті уваги. Я у своїх спортивних рубриках, напевно, ознайомив багатьох людей із цікавими сучасними видами спорту, і сподіваюсь, хтось для себе знайшов нову відраду. Я впевнений, що Оля Фреймут зробила певний внесок в українську моду для того, щоб люди були красивішими і більш стильно одягались. Так само я вважаю, що ті люди, які не курять і мають певний статус, повинні показувати це і говорити про це. Є мода, і вона дуже впливає на людей. Мені приємно, що останнім часом стало модно не курити. В мене багато знайомих, які позбулися цієї ганебної звички. Є знайомі зірки, які не дозволяють журналістам фотографувати їх під час куріння. Вони говорять: «Люди добрі, мене побачать діти, я буду поганим прикладом. Це моя проблема. Чому це має бути проблемою дітей?» Треба показувати правильний приклад. Якщо вже куриш — то роби це так, щоб це не було на виду.

— Що б ви порадили молодим людям, котрі прагнуть досягти успіху в житті?

Колись був фільм «Не отступать и не сдаваться». Не можна пасивно сидіти вдома і скиглити. Якщо ти хочеш чогось досягти, треба до цього прагнути, шукати всі можливості, випробовувати себе в різних напрямках. Це допоможе визначитися з тим, що тобі справді потрібно. Треба прагнути до своєї мети, рухатись уперед. І не робити людям поганого. Тоді обов’язково все вийде.
За інформацією "Нового каналу"
Категорія: Мои статьи | Додав: DenysSvinarenko (29.11.2010)
Переглядів: 366 | Рейтинг: 5.0/1