Субота, 18.05.2024, 08:29

До декади боротьби з шкідливими звичками.
– Відомо, що Ви ведете здоровий спосіб життя та намагаєтесь популяризувати його серед своїх прихильників. Але хіба шоу-бізнес не вимагає жертв – експериментів із алкоголем, сигаретами та іншими наркотичними речовинами?

– Я глибоко переконана, що люди, які ведуть нездоровий спосіб життя, не здатні досягти успіху. Точніше, вони можуть досягти успіху на один день, але утримати його – для цього має бути система. У тому числі, і система здорового способу життя.

Шоу-бізнес вимагає, окрім таланту, ще низку якостей... Наприклад, нікотин дуже погано впливає на обличчя, шкіру, зуби. Куріння та алкоголь заважає внутрішній організації. Уявіть собі, у мене на день може бути три концерти, три майданчики. Я маю співати і танцювати на сцені по дві години. Це серйозне фізичне і розумове навантаження. Я ж не просто як лялька співаю, я веду концерт. І якби у мене не було здорового підґрунтя, підготовки до таких навантажень, то я би просто не витримала. А це означає, що я б утратила глядачів.

Я з дитинства знала, що буду співачкою, і коли мені виповнилось десь так років 13-14, – а це складний підлітковий період – хтось запропонував мені спробувати сигарету. Це були якісь такі модні тенденції, сигарети приходили з-за кордону. Але мені хотілося бути кращою, тому я сказала: "Ні". Пізніше лікар, який слідкує за моїми голосовими зв’язками, попередив, що куріння і алкоголь – це те, що руйнує голос.

Я не хочу йти за натовпом. Тому і не курила, хоча бачила дуже багато прикладів. Я ж виховувалась у школі-інтернаті до сьомого класу, і у нас деякі хлопчики з семи-восьми років курили. Мені, мабуть, "пощастило", що я бачила погані приклади: вони допомогли мені зрозуміти, що це не моє.

Тому, якщо хочеш досягти успіху, треба забути про те, що існують алкоголь, куріння, і будувати своє життя своїми думками. Немає нічого неможливого.

Категорія: Мои статьи | Додав: DenysSvinarenko (29.11.2010)
Переглядів: 370 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 5.0/1